O nas

Nudzi-misie to nie tylko sklep z pomocami Montessori, ale przede wszystkim ludzie, czyli MY 2+1. Chcemy pokazać Wam nasz „zespół” – największą siłę naszej marki – w autentyczny sposób, jak żyjemy na co dzień i co nas inspiruje do działania.

Jednocześnie zachowując odrobinę prywatności. Znajdziecie tu nasze relacje z różnych wypraw oraz opisy miejsc, które warto zwiedzić z dziećmi.

Na co dzień, oprócz przygotowywania kart, zajmujemy się programowaniem oraz grafiką użytkową – pracujemy zdalnie w domu, z dala od hałasu miasta, przeludnionych biur i sztywnych godzin pracy. Mieszkamy w górach – może nie najwyższych, ale za to bardzo pięknych – na wsi, na skraju lasu z pięknym widokiem i własnym rozgwieżdżonym niebem.

Dzięki edukacji domowej zw. homeschoolingu (spełnianiu obowiązku szkolnego poza placówką szkolną) naszego syna możemy rozwijać i realizować naszą największą pasję- góry. Góry działają na nas jak magnes, więc w każdej wolnej chwili pakujemy plecaki i ruszamy przed siebie – byle dalej i wyżej.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze sugestie, pytania, pomysły, chęć współpracy, więc piszcie do nas na kontakt@nudzi-misie.pl