Pierwszy raz, odkąd istniejmy, ogłaszamy konkurs dla wszystkich naszych klientów. Nieważne ile i kiedy u nas kupiłeś / kupiłaś.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie do nas fotografii przedstawiającej w jaki sposób korzystacie z naszych produktów podczas wakacji. Mogą to być zdjęcia znad morza, gór, z placu zabaw czy z domowego zacisza lub półkolonii „Montessoriańskiej” 🙂

Nagroda? Darmowe zakupy w sklepie nudzi-misie.pl o wartości 50 zł!

Dla formalności / regulamin:

  1. Zdjęcia przyjmujemy do 1 września 2019 roku, do godziny 23:59 pod adresem kontakt@nudzi-misie.pl
  2. Uczestnik konkursu oświadcza, że materiały przedstawione na zdjęciu zakupił w sklepie nudzi-misie.pl oraz iż posiada prawa autorskie do przedstawionej fotografii, a osoby na niej będącej lub ich opiekunowie wyrazili zgodę na publikację wizerunku.
  3. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację przesłanej fotografii oraz Imienia i Nazwiska uczestnika przez operatora portalu nudzi-misie.pl w mediach społecznościowych oraz na stronach własnych.
  4. Operator portalu nudzi-misie.pl dokona wyboru zwycięskiej fotografii do 10 września 2019 roku, o czym poinformuje w mediach społecznościowych oraz na stronach własnych.
  5. Uczestnik, którego fotografia zwycięży otrzyma od operatora portalu nudzi-misie.pl kod upoważniający do darmowych zakupów w sklepie nudzi-misie.pl o wartości 50 zł.
  6. Administratorem danych, organizatorem konkursu oraz operatorem portalu jest OWLSTUDIO Sp. z o.o. ul. Dewońska 4/11, 25-637 Kielce.